SPORDA BİYOMEKANİK DEĞERLENDİRME VE DOĞRU HAREKET PATERNİ

Statik ve dinamik stabilizasyon, mobilizasyon, tüm vücut biyomekaniğinin doğru bir şekilde antrene edilişi oldukça önemlidir. Online eğitimimizde Acıbadem Sports Atletik Performans Antrenörü Celal Başoğlu ile “Sporda Biyomekanik Değerlendirme ve Doğru Hareket Paterni” konusunu işleyeceğiz.

Dinamik stabilizasyonu iyi olmayan bir kişinin genel kuvvetini arttırmaya çalışmak aynı zamanda riskleri barındıracaktır. Dinamik stabilizasyonu maksimum seviyeye çıkardığımızda geliştirmek istediğimiz performansın türüne en uygun antrenmanı nasıl yapabiliriz?
Sporcunun fiziksel yüklenme (antrenman, müsabaka) ile başa çıkabilme kapasitesini nasıl arttırabiliriz?

Statik ve dinamik stabilizasyon, mobilizasyon, tüm vücut biyomekaniğinin doğru bir şekilde antrene edilişi oldukça önemdir. Online eğitimimizde Acıbadem Sports Atletik Performans Antrenörü Celal Başoğlu ile “Sporda Biyomekanik Değerlendirme ve Doğru Hareket Paterni” konusunu işleyeceğiz.

Eğitim online platform üzerinden teorik ve pratik uygulamalar ile anlatılacak olup, eğitim sonrası katılım sertifikası verilecektir. Kontenjanımız sınırlıdır.

Eğitim detaylı programı kayıt yaptıran katılımcılarımız ile paylaşılacaktır. 

KATILIM ÜCRETLERİ

NORMAL: 500 TL
ÖĞRENCİ: 350 TL

Kayıtlar online ödeme ile yapılmaktadır (Sayfadaki KAYIT butonuna basınca kayıt formuna yönlendirileceksiniz). Öğrenci indirimli fiyat üzerinden kayıt yaptıran katılımcıların öğrenci belgelerini egitim@acibademsports.com.tr adresine mail olarak atması gerekmektedir.

Havale yapmak isteyen katılımcıların egitim@acibademsports.com.tr adresine mail atarak taleplerini iletmeleri gerekmektedir. Havale sonrası dekontu yine aynı email adresine göndermeleri gerekecektir.

Etkinlik Detayları

2020-10-17
10.00 - 14.00
ONLINE

Diğer ASA Eğitimleri


NORMAL

500 TL

 

ONLINE EĞİTİM

KATILIM SERTİFİKASI

SUNUM MATERYALLERİ

ÖĞRENCİ

350 TL

 

ONLINE EĞİTİM

KATILIM SERTİFİKASI

SUNUM MATERYALLERİ