TIM GABBETT \'LOAD MANAGEMENT - TRAIN SMARTER AND HARDER\' WORKSHOP

Dr. Tim Gabbet’ın dünya çapında 6 kıtada ve 21 ülkede yaptığı bu elit workshop; sağlam, dirençli ve hazır sporcular inşa edebilmek adına en güncel bilimsel araştırmalar ve kanıta dayalı metodlar ile antrenman yükünün izlenmesi, ayarlanması ve güvenli bir şekilde sürdürülebilmesinin yollarını gösterecektir.

Dr. Tim Gabbett 250'den fazla hakemli makale yayınlamış ve 400'den fazla ulusal ve uluslararası konferansta sunum yapmış saygın bir spor bilimci / atletik performans uzmanıdır.

Dünya çapında 6 kıtada ve 21 ülkede yaptığı "Yük Yönetimi Workshop" unu en yeni bilimsel bilgilerle sürekli kombine ederek uygulanması kolay ve hızlı pratik fikirlere dönüştürmekte; bir yandan da elit profesyonel sporcularla ve kurumlarla birebir çalışmalarını sürdürmektedir. Aynı zamanda hakemli akademik dergilerde araştırmalarını yayınlamaya devam etmektedir. Tim ile ilgili daha fazla bilgi için: https://gabbettperformance.com.au/profile/ 

Tim'e göre; sporcuların pik performans için antrene edilmesinde, sakatlıkların önlenmesinde ve sakatlık sonrası geri dönüş sürecinde etkin antrenman yükü yönetimi kritik öneme sahiptir. Bu sürece, antrenörler, kondisyonler, spor bilimciler, atletik performans uzmanları, fizyoterapistler ve spor hekimleri ortak bir dilde dahil olmalıdır. 

Tim bu workshop ile; sağlam, dirençli ve hazır sporcular inşa edebilmek adına en güncel bilimsel araştırmalar ve kanıta dayalı metodlar ile antrenman yükünün izlenmesi, ayarlanması ve güvenli bir şekilde sürdürülebilmesinin yollarını gösterecektir.

Workshop sonunda katılımcılar, sporcuların (hem fit hem de sakatlık riski olan veya sakatlık yaşamış sporcular için) antrenman yükü toleransına etki eden faktörleri, antrenman yükü yönetimi prenspilerini, etkin periyodizasyon stratejilerini ve sezonluk optimal antrenman yükü tasarımlarını öğrenerek sporcularını en zorlu rekabet koşullarına hazırlayabilecek duruma geleceklerdir.

Ayrıca bu sürece dahil olan tüm ekibin (antrenör, kondisyoner, hekim, fizyoterapist) en iyi sonucu elde etmek için birlikte ve ortak dilde nasıl çalışabileceği konusunda daha fazla farkındalık da kazanacaklardır.

Workshop sözel sunumlar, tartışma panelleri, pratik uygulamalar ve soru / cevap bölümlerinin bir kombinasyonundan oluşmaktadır.

Katılımcılar workshop sonunda, tüm eğitim içeriklerinin basılı bir kopyasını ve katılımcılara özel olarak hazırlanan Antrenman Yükü Yönetimi tablosunu almaya hak kazanacaklardır.

W0RKSHOP KATILIMCI PROFİLİ: ANTRENÖRLER, KONDİSYONERLER, FİZYOTERAPİSTLER, SPOR BİLİMCİLERİ, SPOR HEKİMLERİ

KURS KONTENJANI SINIRLIDIR. 

SON KAYIT TARİHİ: 1 MAYIS 2019

ERKEN KAYIT OPSİYONU 15 OCAK 2019 TARİHİNDE BİTECEKTİR.

BU TARİHTEN SONRA KAYIT ÜCRETİ ÖĞRENCİ / ÖĞRETMEN: 1000 TL NORMAL: 1200 TL olacaktır.

Öğrenci / Öğretmen indiriminden faydalanacak olan katılımcıların ödeme yaptıktan sonra en geç 2 gün içerisinde öğrenci / öğretmen belgelerini info@acibademsports.com.tr adresine göndermeleri gerekmektedir. 

Konaklama isteyen katılımcılarımız için yakın mesafede anlaşmalı otel / suite ler vardır. Bunlardan birisi olan Fulya Best Suites (200 metre) için https://best-fulya-suites.business.site/ adresine göz atabilir ve indirimli konaklama hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Etkinlik Detayları

2019-05-22
09.00 - 17.00
ACIBADEM SPORTS ISTANBUL

Diğer ASA Eğitimleri

A Best Practice Approach to Training Monitoring

Monitoring with Minimal Resources

Practical Session 1 (Training Monitoring in Practice)

Should Athletes be Training Smarter and Harder?

What Are We Training For?

   

Building Robust Athletes

TIM GABBETT

SPORTS SCIENTIST / LECTURER
GABBETT PERFORMANCE SOLUTIONS

ÖĞRENCİ

1000 TL

 

1 GÜNLÜK WORKSHOP

BASILI EĞİTİM İÇERİĞİ

ÖZEL 'YÜK YÖNETİMİ TABLOSU'

NOT DEFTERİ VE KALEM

2 COFFEE BREAK VE 1 ÖĞLE YEMEĞİ

NORMAL

1200 TL

 

1 GÜNLÜK WORKSHOP

BASILI EĞİTİM İÇERİĞİ

ÖZEL 'YÜK YÖNETİMİ TABLOSU'

NOT DEFTERİ VE KALEM

2 COFFEE BREAK VE 1 ÖĞLE YEMEĞİ